Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl
 
od 3 września w Noclegi.pl
 
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ »

 

 

CAMPING CEZAR

Adres obiektu Jaszczurcza Góra 1/6, 11-700 Mrągowo
 

Dodaj opinię
 


 


Pokaż opinie dotyczące cech:
 


 

 

Opinie 1-3 z 3

 
 

Kuba
Dodano: 2013-07-29
Pobyt od: 2013-07-25 do 2013-07-29
 
 
    

Właśnie wróciłem z Cezara. Jak co roku byłem tam na Pikniku Country. Mogę w pełni polecić to miejsce, ten klimat, tą obsługę. Co roku na pikniku dodatkowo zorganizowana scena i bary. Po prostu super :)


 
 

zapka
Dodano: 2013-03-26
Pobyt od: 2012-08-01 do 2012-08-31
 
 
    

A my tam jeździmy już od kilku dobrych lat. Co prawda na Festiwal Kultury Kresowej ale złego słowa na temat tego miejsca powiedzieć nie mogę :) Wszystko zależy od tego "kto" tam przyjeżdża, byłam świadkiem rozróby, sytuacja została natychmiast rozwiązana poprzez wezwanie Policji, a towarzystwo na drugi rok nie zostało wpuszczone. Cisza nocna obowiązuje, czasem ochrona jeśli nikt się nie skarży na śpiewy przy ognisku przymyka oko. Obsługa też bardzo miła. No dobra ceny by mogli z deka obniżyć :)


 
 

Kasia
Dodano: 2012-07-29
Pobyt od: 2012-07-27 do 2012-07-29
 
 
  

Uwaga !!!! Opis Campingu Cezar jest niezgodny z opisem powyżej !!!Właśnie z Cezara wróciliśmy !!! Byłam tam z mężem i dzieckiem w czasie trwania pikniku country i odradzam wszystkim odwiedzania tego campingu a zwłaszcza Rodziną z dziećmi !!! Może to miejsce odpowiadać szumowinie i ludziom którzy chcą tylko pić alkohol i w ogóle się nie myć !!!! Byliśmy pierwszy raz w ogóle pod namiotem i pierwszy i na pewno Ostatni raz w Campingu Cezar !!!!! TRAGEDIA !!! Brud w łazienkach, brak papieru, brak mydła a co najważniejsze to Brak wody ciepłej przez cały dzień, nawet nie było wody letniej tylko wręcz lodowata!!!! Bardzo ludzie narzekali z tego powodu !!! Co jak co ale mydła czy papieru może zabraknąć bo można przecież sobie to kupić ale żeby nie było wody chociażby letniej ???!!!! Lekka przesada !!!! Po prostu Łazienki TRAGEDIA !!! Ludzie płacą duże pieniądze a nawet wody ciepłej nie ma !!! Więc za co się płaci chyba za ten brud i syf !!!??? Nawet jak jest piknik country to camping powinien być przygotowany na przyjęcie większej ilości ludzi i zapewnić ludziom najważniejsze potrzeby za które przecież płacą w tym okresie jeszcze większe pieniądze, chyba że maja chodzić brudni !!! DROŻYZNA i ZDZIERANIE Z LUDZI KASY W BIAŁY DZIEŃ za nic !!!!Zanim tam się wybierzecie to radzę dobrze się nad tym zastanowić !!! Nie wspomnę o okropnym hałasie panującym przez cały dzień a w nocy to była już przesada do godziny 7.00 rano !!!!Przecież był piknik to inne osoby się już nie liczą i może w ogóle nie być ciszy nocnej !!! Ale to jest przecież też Camping( przynajmniej tak się nazywa ) i niektórzy chcą chociaż trochę odpocząć !!! Teren dostępny dla wszystkich , każdy może wejść , wjechać i robić co chce !!! Co niektórzy np. wjeżdżają 2 autami i płacą za 2 osoby i 2 auta a reszta ekipy tj, 6 osób po prostu sobie wchodzi gratis. !!! A my płacimy !!! Nic nie jest kontrolowane i sprawdzane !!! Ochrona sobie chodzi i urządza pogaduszki zamiast pilnować porządku !!! Przechodzi obojętna obok wysypisków śmieci i nic nie sprawdza i nic nie robi, jest tylko dla oka !!! Obsługa w recepcji niekompetentna !!! Podejście do klienta okropne !!! Po zgłoszeniu faktu że woda jest zimna wręcz lodowata usłyszałam że ,, piec nie jest wydajny na taka ilość osób i to normalne i jak się coś nie podoba to proszę opuścić camping ,, !!! I tak postanowiliśmy że bez wahania wyjechaliśmy bo nie będziemy chodzić jak brudasy !!! I w ten sposób nam cały wyjazd popsuli !!!! Widocznie wolą ludzi mniej wymagających ( brudasów) i się nas pozbyli !!! Tak rozwiązuje się problemy zgłaszane przez gości campingu !!! Zamiast naprawić problem to lepiej jest pozbyć się gości i juz po kłopocie !!! Po prostu chamstwo !!! To po co przyjmują taką masową ilość ludzi jak ośrodek nie jest do tego przystosowany !!! Odpowiedź : TYLKO DLA KASY !!! Ogólnie zła organizacja panuje w tym Campingu !!! Jak się tam nic nie zmieni to ludzie a zwłaszcza z dziećmi przestaną tam jeździć !!! NAPRAWDĘ SZCZERZE ODRADZAM TEN CAMPING !!!


Opinie 1-3 z 3

 

Dodaj wpis do księgi gości

 

Obiekt polecam na wyjazdy:

 


Oceń standard lokalu wg kryteriów:

 
12345Nie dotyczy
Czystość:*
Jakość do ceny:*
Lokalizacja:*
Obsługa:*
Wyposażenie:*
Wyżywienie:*
Zgodność z ofertą:*
 


Szczegóły wpisu:

  • Od: do:
 
 
Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie